Hortensje na Twoim weselu

Przepis na olśniewający bukiet panny młodej
Maj 23, 2016
Wejście na sale wesleną
Kwiaty w wazonie, znów oswojone, cicho piją wodę
Wrzesień 6, 2017

Marzysz o tym, prawda? Chcesz, aby Twój ślub był niezapomniany i to wcale nie z powodu burzliwej dyskusji politycznej członków rodziny 😉

Marzysz też o tym, żeby Twoje wesele było jedyne w swoim rodzaju. Zastanawiasz się, jak osiągnąć zamierzony cel? Zapraszam Cię do tworzenia razem ze mną historii DZIKIEJ RÓŻY.

W tumanach kociej sierści( bo Leon postanawia mi towarzyszyć), zasiadam do pisania bloga. Jak to o czym?! O dekoracjach ślubnych. Spójrz tylko, co tworzę – oto jedna z najnowszych kompozycji kwiatowych: w rękach panny młodej przepiękny bukiet z hortensji, eustomy, piwonii i gipsówki. Ciepłe kolory wybranych przeze mnie kwiatów kojarzą się z latem, słońcem, radością, szczęściem.

Rękę świadkowej zdobi bransoleta z róży i eustomy, te same kwiaty wystają z butonierek pana młodego i świadka. Spójrz, jak pięknie to wygląda, prawda? Jeśli podobają Ci się takie kompozycje ślubne, wystarczy kontakt ze mną:-) Razem zdecydujemy o Twoim bukiecie ślubnym i oprawie wesela. Jeśli jednak przede wszystkim kierujesz się własnym zdaniem- proszę bardzo- zrealizuję Twój zamysł artystyczny. Nie! Nie Twój, kocie Leonie! A psik!!!

Ślub, to moment szczególny w życiu każdego człowieka. Warto zadbać, by dekoracja kościoła podkreślała niezwykłość tej chwili. Tutaj możesz zobaczyć zdjęcia kompozycji zdobiącej ołtarz oraz białej dekoracji z okazji dnia ślubu. Symboliczna biel, niewinność, początek drogi. Na końcu dywanu( a jakże – białego!) czeka ksiądz. Splata Wasze dłonie stułą i prosi o sakramentalne „TAK”. Z życzeniami, by na zawsze wpisuję się ja, autorka bloga, dla której dekorowanie ślubów, wesel stało się niesamowitą frajdą!

biały dywan do kościoła na ślub
kompozycja kwiatowa przed ołtarzem
krzesła dla pary młodej

Dekoracja Kościoła

„Kwiaty w wazonie(…)cicho piją wodę”- chciałoby się powiedzieć za Adamem Ziemianinem. Wnętrze restauracji Markus w Kolonowskich zakwitło błękitnymi hortensjami, eustomami w kolorze ecru i moimi ukochanymi piwoniami. Właśnie tymi kwiatami ozdobiłam stół państwa młodych. Chcesz mieć ślub w tym stylu? Nowoczesnym, a jednocześnie ciepłym, takim, jaka jesteś Ty?…Odważ się, nie słuchaj rad, że „dbałość o dekorację, zatrudnianie kogoś, kto się tym zajmie, to przesada, zbędny wydatek”. Posłuchaj siebie. To Twój szczególny dzień, dzień ślubu! Warto, by cieszył wzrok wszystkich gości.

Dekoracja stołów gości
Dekoracja stołu pary młodej
Dekoracja stołu gości na weselu

Dekoracja sali „Markus” w Kolonowskich

Wybór kwiatów, roślin, kielichów, wazonów, materiałów dekoracyjnych jest naprawdę imponujący, a moja wyobraźnia ograniczona jedynie zdrowym rozsądkiem (choć i to nie zawsze;-)) Gdybyś jednak chciała stworzyć własną, niepowtarzalną, zdawać by się mogło – szaloną kompozycję kwiatową z okazji jednego z NAJPIĘKNIEJSZYCH DNI ŻYCIA- zapraszam do Dzikiej Róży! 🙂 BLOGEWY 🙂

Marzysz o tym, prawda? Chcesz, aby Twój ślub był niezapomniany i to wcale nie z powodu burzliwej dyskusji politycznej członków rodziny 😉 Marzysz też o tym, żeby Twoje wesele było jedyne w swoim rodzaju. Zastanawiasz się, ja osiągnąć zamierzony cel? Zapraszam Cię do tworzenia razem ze mną historii DZIKIEJ RÓŻY.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *