Jak udekorować serwetki na salach weselnych? 28.03.2022 

Czy serwetki na stołach weselnych muszą zawsze być w formie szyderczo sterczących stożków?  

Czy naprawdę nie ma żadnego innego pomysłu na ich zaprezentowanie? 

Otóż okazuje się, że te sterczące trójkąty są już przeżytkiem. Na szczęście jest wiele sposobów, aby zaprezentować serwetki przy talerzach gości 

Na weselu w stylu rustykalnym rządzi sznurek jutowy 

Jeżeli zdecydowałaś się na wesele w stylu rustykalnym i sznurki oraz bieżniki jutowe grają główną rolę w wystroju sali, to zdecydowanie polecam Tobie wykorzystać również sznurek jutowy podczas dekoracji serwetek.  

Inspiracja: Pinterest  

Dodatkowo taki sznurek może posłużyć do przywiązania drewnianej winietki.  

Do ozdobienia serwetek użyj pojedynczy kwiat, który dominuje w dekoracjach kwiatowych na stołach. Będzie to tak zwana kropka nad i. 

Serwetka połączona z menu 

Kolejnym pomysłem jest połączenie serwetki z menu weselnym. I w zależności od tego czy masz serwetką małą czy dużą, dajesz menu pod lub na serwetkę. Oczywiście dodatkowo zawiąż wstążkę nawiązującą kolorem do kwiatowych dekoracjach i dodaj pojedynczy kwiat lub zieloną gałązkę.  

Inspiracja: Pinterest  

Serwetka zwinięta w rulon 

Jeszcze jednym pomysłem na udekorowanie serwetek na stołach weselnych jest zwinięcie jej w rulon. Tu także użyj wstążki lub sznurka i dołącz do tego zieloną gałązkę, aby wszystko było spójne i idealnie łączyło się ze sobą.  

Inspiracja: Pinterest  

Być może nadal nie masz pomysłu na udekorowanie serwetek na stołach podczas Twojej uroczystości weselnej.  

Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym lub innym temacie dekoracji ślubno – weselnych, to napisz do mnie: kontakt@dekoracje-sal.com 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *