ZIELONY AKCENT

Ściany z mchu

Mech zbierany jest ręcznie, a następnie poddawany obróbce, dzięki czemu ma tak wspaniały, żywy kolor i nie wymaga specjalnej pielęgnacji. To co mech uwielbia to wilgoć! W normalnych warunkach pokojowych ta wilgotność wynosi 40-60% i takie warunki są idealne dla ścian z mchu. Najważniejsze jest by nie pryskać go wodą i nie wystawiać w miejscach nasłonecznionych. Jeśli te zasady zostaną zachowane to taką zieloną ścianką można się cieszyć latami!

Zastosowanie

Mech jest bardzo uniwersalny, więc można z niego zrobić wiele kreatywnych dekoracji.

Począwszy od klasycznych ścian z mchu czy obrazów, po napisy czy logotypy.  Można udekorować nim fragment ściany, lub całą przestrzeń. Wszystko zależy od tego jakie są Twoje potrzeby i jakie jest miejsce w którym dekoracja ma być umieszczona. Moje długoletnie doświadczenie dekoratorskie pozwoli dobrać odpowiedni rozmiar, format i rodzaj mchu do Twojego pomieszczenia.

Gama kolorystyczna mchu jest bardzo duża – od różu nawet po błękity. Oprócz naturalnych i najbardziej popularnych kolorów takich jak zielony, w dekoracjach wykorzystujemy również jego kolorowe wersje.

Do surowych pomieszczeń gdzie króluje biel i czerń taki kolorowy akcent z mchu będzie ożywiał pomieszczenie i nadawał mu indywidualnego charakteru.

Jaki mech wykorzystujemy w swoich dekoracjach?

Certyfikaty

Nasz mech chrobotek norweski posiada certyfikaty:

  • Niepalności NS-EN ISO 11925-2:2010 (SP Fire Research AS)

  • Zarządzania jakością ISO 9001:2008 (DNV GL)

  • Zarządzania jakością ISO 14001:2004 (DNV GL)

Pracownia dekoratorska Ewa Szumińska – dekoracje okolicznościowe.

kontakt@dekoracje-sal.com

+ 48 503 840 400

Ze względu na nieregularne godziny otwarcia pracowni, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.