O mnie

Witaj, nazywam się Ewa Szumińska. Moją pasją od lat są kwiaty i dekoracje. Wiem, w jakiej teraz jesteś stresującej sytuacji. Uwielbiam pomagać Parom Młodym i zdejmować z nich stres i odpowiedzialność chociaż z tej części przygotowań weselnych, jaką są dekoracje.

Kiedyś tak jak dzisiaj Ty, musiałam podjąć decyzję odnośnie dekoracji sali na moje wesele. Przyglądałam się wielu ofertom i nie mogłam znaleźć tej wyjątkowej firmy, której obietnice będą miały pokrycie w rzeczywistości.

Dziś z wielką przyjemnością pomogę Tobie rozwiązać ten problem. W mojej Pracowni zajmuję się profesjonalną dekoracją sal weselnych, pojazdów, kościołów, a także dekoracją pleneru.

Moje bukiety ślubne i dekoracje doskonale podkreślają niepowtarzalność i wyjątkowość chwili zaślubin. Zawsze dokładam wszelkich starań, aby dekoracja sali weselnej i kościoła, którą wykonuję spełniła Wasze oczekiwania. Naprawdę warto postarać się, aby dekoracje nie były przypadkowe, przyciągały uwagę i pięknie współgrały z otoczeniem. To wszystko na pewno sprawi, że Wasze dekoracje  zapadną na długo w pamięci osób, z którymi będziecie celebrować dzień Waszego ślubu.

Dekoracje okolicznościowe tworzę poprzez wykorzystanie elementów gotowych, dostępnych w specjalistycznych hurtowniach oraz takich, które wykonuję własnoręcznie według własnego pomysłu i doświadczenia. W swojej pracy stosuję tkaniny, girlandy, kwiaty sztuczne, a przede wszystkim kwiaty żywe, własnoręcznie wykonane lampiony ceramiczne oraz inne elementy dekoracyjne.