Przepis na olśniewający bukiet panny młodej

Ślub w plenerze
Maj 10, 2016
Dekoracja stołu pary młodej
Hortensje na Twoim weselu
Lipiec 17, 2017

Przepis na olśniewający bukiet panny młodej

Sezon ślubny w pełni, dlatego postanowiłam stworzyć bardzo subiektywną listę bukietów ślubnych. Owa lista powstała na podstawie upodobań moich klientek, które w tym roku wstąpią lub już wstąpiły w związek małżeński.

I tak, na pierwszym miejscu zdecydowanie królują odcienie różowego. Tutaj mam zamówienia na bukiety w różnym kształcie. Zarówno jako tzw. idealna kulka, ale także jako „nieidealny” bukiet w stylu rustykalnym. Mam również zamówienie na wystopniowany bukiet z zantedeschii (kalijki).

Poniżej jedna z moich dekoracji, którą przygotowałam na targi ślubne w Katowicach.

Drugie miejsce wg zamówień na ten rok zajmują bukiety z dodatkiem sukulentów.

Bukiety z sukulentami są niezwykle praktyczne w czasie upałów, ponieważ rośliny te bardzo długo wytrzymują bez wody.

Trzecie w kolejności są u mnie mega kolorowe bukiety. Feeria barw to synonim radości, zadowolenia z życia, miłości, młodości i dobrej pogody. Gdy weszła do mnie klientka z poniższym zdjęciem i chwilę z NIĄ porozmawiałam, to od razu byłam pewna, że taki bukiet  idealnie  pasuje do charakteru, temperamentu i sposobu bycia tej młodej dziewczyny.

Kolejne, już czwarte miejsce, zajmują bukiety z kwiatami polnymi oraz ze zbożami. Taki bukiet idealnie wpasuje się w czas wakacji. Tutaj również można użyć pięknych, różnorodnych i wszechobecnych traw.

I piąte, już ostatnie, miejsce zajmują bukiety z różnymi owocami. Najpiękniej prezentują się takie bukiety jesienią, kiedy kolory są już bardzo nasycone. I muszę przyznać, że jesień to także moja ulubiona pora roku. Szczególnie złota polska jesień, która mieni się wieloma kolorami i zachwyca nas swoimi odcieniami.

Mam nadzieję, że podsunęłam również Wam nowe inspiracje. I wśród moich bukietów również znajdzie się Wasz wymarzony bukiet na najbardziej uroczysty dzień w życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *