Kwiaty w wazonie, znów oswojone, cicho piją wodę

Dekoracja stołu pary młodej
Hortensje na Twoim weselu
Lipiec 17, 2017
7 najczęstszych błędów przy dekoracjach weselnych
7 najczęstszych błędów przy dekoracjach weselnych
Grudzień 5, 2017

Kwiaty w wazonie, znów oswojone, cicho piją wodę

Wejście na sale wesleną

Paulina i Paweł chcieli, żeby ich przyjęcie weselne miało oprawę  związaną z naturą. Jej ciepłem, łagodnością i kolorami. Dlatego salę, w której odbyło się wesele  (Ośrodek kultury  w Tąpkowicach), udekorowałam  w stylu rustykalnym.  Wybrałam  słoneczniki, drewno, jutę, nie zabrakło też ponad setki białych papierowych lampionów podwieszonych pod sufitem.

dekoracja sufitu salo weselnej

Głowy kwiatów wychylały się ze słoików pełniących funkcję wazonów. Jako podstawki służyły plastry brzozy, a wszystko ustawiłam  na białych skrzynkach zrobionych z palet.  To jeden ze sposobów wykonania niebanalnej dekoracji ślubnej. Miłe dla oka, kojące serca słoneczniki zachęcały, by się jeszcze bardziej rozpogodzić.  Owe żółte cudeńka, to jedne  z najbardziej popularnych  kwiatów przywodzących na myśl dawne klimaty, sielskość i prostotę. Jednoznacznie kojarzą się ze słońcem, pogodą ducha, bo swoją ” uśmiechniętą buzię” obracają do źródła światła. Życzę, żeby słońca i radości nie zabrakło młodej parze przez całe ich długie, wspólne życie:-)

Wejście na sale wesleną

Ręcznie wykonany  na deskach napis witał gości. Pod nim ustawiłam nieduże pnie i białe lampiony. Kolorów, które jednoznacznie  przywołują skojarzenia  ze ślubem nie mogło przecież zabraknąć!

Wystrój sali weselnej

Jutowe bieżniki posłużyły jako dekoracja stołów. Na nich postawiłam białe,  skrzynki, w których umieściłam….a jakże- słoneczniki!:-) Ich liście są dekoracyjne, mają sercowaty kształt, kojarzący się z miłością.

stół pary młodej

Kropkę nad i postawiłam umieszczając przed nowożeńcami napis:  „Love”

Stół pary młodej

Wszystkiego najlepszego, kochani!:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *