Stylizacja wesela 10.04.2022 

Każda młoda para chciałaby, aby ich uroczystość miała wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Dlatego z każdym rokiem dekoracje ślubno – weselne są coraz bardziej nowatorskie.  

Jak to zrobić dobrze i z pomysłem? – oto jest pytanie. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą Tobie zaplanować wiele spójnych kroków. 

Miejsce ma znaczenie 

Już sama restauracja, jak również jej położenie, bardzo często narzuca styl dekoracji florystycznych. Jeżeli miejsce, w którym odbędzie się przyjęcie weselne, jest ewidentnie pałacowym wnętrzem, wtedy nie radziłabym eksperymentować z dekoracjami rustykalnymi, w których można wykorzystać polne kwiaty, bieżniki jutowe, czy pędy bluszczu. Do takiego wnętrza zapraszamy eleganckie, szklane lub kryształowe stojaki połączone z bogatymi kompozycjami florystycznymi.  

Inspiracja z Pinterest’a  

A może jednak stodoła? 

Prawda jest taka, że od kilku lat styl rustykalny króluje na polskich weselach. Najczęściej decydują się na niego te pary, które uwielbiają naturę i na swoją uroczystość weselną wybierają karczmę, stodołę lub nawet polanę, zamawiając na tę okoliczność drewniany podest. W dekoracjach takich miejsc główną rolę będą grały polne kwiaty, zioła, mech, drewniane plastry, różnego rodzaju drewniane skrzynie, lampiony papierowe lub sznury żarówek.  

Inspiracja z Pinterest’a  

W stylu boho 

Styl boho to połączenie stylu cygańskiego i bohemy artystycznej. To połączenie jest idealne dla osób kochających wolność i swobodę. Wesela przebiegające w stylu boho charakteryzują się ekstrawaganckimi połączeniami stylów dekoracyjnych. Tutaj mamy do dyspozycji kolorowe pióra, perły, koronki, ogrom dekoracji wykonanych z zielonych liści. Całość utrzymana jest w kolorystyce złotej, czarnej i białej.  

Inspiracja z Pinterest’a  

Jeśli chcesz poznać więcej sekretów udanego wesela i chcesz mieć pewność, że nad wszystkim będziesz panować, a Twoi goście będą zachwyceni, to zobacz mój poradni ślubno – weselny: 

Jeżeli po przeczytaniu mojego poradnika, będziesz mieć dodatkowe pytania to zadzwoń do mnie:  

503 840 400 lub napisz: kontakt@dekroacje-sal.com  

Na pewno pomogę Tobie  

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *