Dekoracje sali weselnej

Przemyślane dekoracje

Sala weselna, w której odbywać się będzie druga część uroczystości po zaślubinach, powinna stanowić spójną całość z dekoracjami, które towarzyszą Młodej Parze i gościom w ciągu całego wesela. Jej wystrój ma zapewnić gościom dobre samopoczucie i zabawę. 

Niezależnie od tego, czy będzie to sala okrągła, owalna czy też prostokątna – należy przestrzeń tak zagospodarować, aby zapewnić gościom wygodne dojście do stołów i Pary Młodej. Elementy dekoracji nie mogą w tym przeszkadzać, zasłaniać stołu oraz widoku Młodej Pary. 

Zgodnie z trendami, elementy dekoracji powinny wydobywać i podkreślać piękno istniejącej przestrzeni. Dekoracje sali muszą być dopasowane do stylu i kolorystyki wybranej przez Państwa Młodych. Jest to dalsza część opowieści, która rozpoczyna się od wyboru ślubnej stylizacji, kwiatów i motywu przewodniego wesela. 
Zdobienia sali weselnej są różne – w zależności od upodobań Pary Młodej i istniejących trendów. Stałym elementem dekoracji będą zawsze świece, kwiaty lub krzewy na stole, obrusy, jak również ozdoby w postaci różnorodnych ścianek za Parą Młodą, łuków kwiatowych, zwisających girland, papierowych czy szklanych lampionów, małych balonów, a nawet tiulowych ozdób sufitów czy ścian. Wszystko zgodnie z życzeniem Pary Młodej.