Wianki ślubne 2

Rocznice ślubów
Luty 29, 2016
Ślub w plenerze
Maj 10, 2016

Na pewno już nie raz zastanawiałaś się, czy w dniu ślubu piękniej będzie wyglądać na Twojej głowie welon czy misternie wypleciony wianek z żywych kwiatów.

Wiadome jest, że welon to tradycja, klasyka i moda istniejąca od wielu, wielu lat. Jednak ja osobiście uważam, że nie ma nic cudowniejszego niż piękne, zdrowe rozpuszczone włosy, a na nich wianek z sezonowych kwiatów. Możecie pokusić się o duży, przyciągający wzrok gości wianek. Ale być może spodoba Wam się wianek, który będzie nienachalnym dodatkiem do całej Waszej stylizacji.

Efekt murowany!!!

Jednak musicie pamiętać, że wianek na rozpuszczonych włosach nie będzie pasować do każdego kroju sukni ślubnej. Zawsze trzeba tę niebanalną ozdobę włosów dopasować nie tylko do sukni ślubnej, ale także do charakteru całego wesela. Warto zawsze wykorzystać porę roku, w której bierzecie ślub. W zimie możecie mieć zamocowane szyszki i gałązki jogły, natomiast do czerwcowego ślubu można użyć pięknych piwonii.

Reasumując: zanim zdecydujecie się na wymarzoną ozdobę włosów, najpierw wybierzcie w salonie swoją najpiękniejszą suknię ślubną. I wtedy już możecie „iść na całość” jeżeli chodzi o pozostałe dodatki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *