DEKORACJA KOŚCIOŁA W TYCHACH - DZIKA RÓŻA

Dekorując kościół na ślub należy zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów.

Jeżeli planujesz użyć świec w kościele, to pamiętaj, że muszą być one zabezpieczone. Na pewno nie mogą stać bezpośrednio na podłodze. Wykorzystaj do tego metalowe lub drewniane lampiony. Można także świece wstawić do szklanych cylindrów. Takie zabezpieczenie z pewnością zapobiegnie wywróceniu świec i dalszych tego konsekwencjach.

Pamiętaj, aby szczególnie wyróżnić miejsce dla Pary Młodej i świadków. Udekoruj krzesła i klęcznik, aby Nowożeńcy naprawdę czuli się bardzo wyjątkowo już od samego wejścia do kościoła.

I kolejny bardzo ważny element: BIAŁY DYWAN. Jeśli jest wykorzystany podczas ślubu, to warto go zabezpieczyć przed pobrudzeniem zanim Młoda Para będzie szła do ołtarza. Są dwie możliwości, z których korzystam:

  1. Połóż folię ochronną na dywanie i ściągnij ją, gdy wszyscy goście siedzą już w ławkach. Jednak pamiętaj, że musisz czekać w kościele niemalże do momentu ślubu LUB
  2. Na ostatnich ławkach zawiąż wstążkę, aby uniemożliwić przejście pod dywanie. Tym samym Para Młoda będzie miała czysty dywan. Zapewniam Cię, że nie będzie to ani miłe, ani estetyczne, gdy Para Młoda będzie szła po dywanie ze śladami błota.

Odezwij się do mnie, jeśli potrzebujesz wsparcie w przygotowaniu dekoracji kościoła.

Ewa – 503 840 400 lub kontakt@dekoracje-sal.com

Jak udekorować kościół na ślub?
Dekoracja kościoła na ślub