Dekoracja kościoła w Siemianowicach Śląskich 02.01.2023 

Pani Magda trafiła do mnie z polecenia swojej koleżanki, której rok wcześniej przygotowywałam dekorację sali weselnej. I powiem Wam szczerze, że taka poczta pantoflowa jest najlepszą reklamą 🙂 

Pani Magda miała od samego początku pomysł na dekorację kościoła na swój ślub, dokładnie wiedziała czego chce. I prawda też jest taka, że nigdy nie spotkałyśmy się osobiście, ponieważ wszystkie szczegóły dogrywane były mailowo.  

Pani Magdzie zależało, aby stworzyć w kościele uroczysty, wyjątkowy nastrój. Marzyła o bajkowej dekoracji.  

Pojawiły się złote krzesła typu chiavari, był biały dywan, na ławkach fale z białego materiału spokojnie czekały na najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary. Natomiast „ogromną robotę” zrobiły świece na podłodze postawione naprzemiennie z tabliczkami z hymnem o miłości. A dlaczego świece muszą być w szkle, przeczytasz tutaj 👉 https://dekoracje-sal.com/dekoracja-kosciola-na-slub-w-tychach/ 

Osobiście taki wystrój kościoła na ślub mnie zachwycił. Było pięknie, uroczyście, elegancko, podniośle. Ślub odbył się w Siemianowicach Śląskich w kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ulicy Kapicy 2.  

Zobaczcie, jak dekoracja została przygotowana. 

dekoracja kościoła na ślubŚlubna dekoracja kościoła  

A tutaj przeczytaj, jaką wiadomość przysłała mi Pani Magda po swoim ślubie. 

Jeśli chcesz być tak samo zadowolona z dekoracji na swoimi ślubie i/lub weselu, to skontaktuj się ze mną. Porozmawiamy o Twoich marzeniach. 

Napisz do mnie: kontakt@dekoracje-sal.com lub zadzwoń: 503 840 400 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *