Monstera na weselu 14.11.2022 

Ach, to była naprawdę wymagająca dekoracja weselna. Pomimo, że Młoda Para była przesympatyczna, to poprzeczka została postawiona bardzo wysoko.  

Choć muszę przyznać, że dekoracja sali weselnej nie była tak trudna, jak dekoracja namiotu, w którym zebrali się goście weselni, aby uczestniczyć w ślubie plenerowym Pani Ani i Pana Roberta. A o tym wyścigu z czasem możesz przeczytać tutaj: https://dekoracje-sal.com/monstera-na-slubie-plenerowym/ 

Na szczęście, mając 9-cioletnie doświadczenie, wiem, że na tak trudne realizacje, należy przyjeżdżać bardzo wcześnie. I tak też się stało. Najpierw dosłownie dokonałyśmy cudów z tym namiotem, o którym wspominam wyżej, a potem weszłyśmy na salę, aby spełnić marzenia Młodej Pary w zakresie dekoracji. 

Przyjęcie weselne odbyło się w bardzo uroczym miejscu http://huta-paprocka.pl/ 

I od razu korzystając z okazji, bardzo serdecznie dziękuję obsłudze za świetną współpracę. Miejsce naprawdę jest godne polecenia pod każdym względem. 

Na sali pojawiły się na stołach gości dekoracje na wysokich złotych, geometrycznych stojakach, Stół Pary Młodej był szczególnie wyróżniony. Nie tylko piękna, podłużna kompozycja została przygotowana, ale także za plecami nowożeńców pojawiła się ścianka idealnie pasująca do całego wystroju sali. 

Główną rolę w dekoracjach odgrywały wielkie liście monstery.  

Nasza dekoracja sali weselnej wyglądała tak: https://www.youtube.com/watch?v=OYxxRa9ffCM 

Jeśli nie masz pomysłu, jakie dekoracje powinny pojawić się podczas Waszego najpiękniejszego wspólnego dnia, to zapraszam Ciebie do kontaktu. Porozmawiamy o Twoich marzeniach. 

Ewa 503 840 400 lub kontakt@dekoracje-sal.com 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *