Poznaj nas - Pracownia dekoratorska DZIKA RÓŻA

Z dziką pasją do kwiatów… jesteśmy dla Was!

Pracownia Dekoratorska Dzika Róża to zespół prawdziwych pasjonatów kwiatów i natury. To właśnie w zgodzie z nią tworzymy najbardziej niezwykłe dekoracje uroczystości ślubnych, rodzinnych i biznesowych.

Bogate pokłady naszej kreatywności pozwalają nam tworzyć naprawdę wyjątkowe dekoracje ślubne, które nadają charakteru tej jednej z ważniejszych w życiu uroczystości. Wiedza florystyczna i artystyczne spojrzenie przydają nam się do tworzenia dekoracji w biurach, w recepcjach czy w obiektach użyteczności publicznych.

Poznając Was, poznajemy Wasze pragnienia i czerpiemy inspirację z Waszych wyobrażeń o idealnej dekoracji. Dokładamy do tego naszą pasję, wiedzę i doświadczenie, dbając o najmniejszy szczegół dekoracji! Tak powstają w Pracowni Dekoratorskiej Dzika Róża wyjątkowe dekoracje z dziką pasją do kwiatów.

Potrafimy wyczarować magiczną atmosferę podczas uroczystości ślubnych, która na długo zapadnie w Waszą i Waszych gości pamięć. Zadbamy o każdy szczegół ślubnej aranżacji – zarówno w kościele, jak i na sali weselnej. Dobierzemy najpiękniejsze kwiaty do ślubnego bukietu, udekorujemy pojazd tak, aby wszystkie elementy były spójne i zgodne z kolorystyką lub motywem przewodnim uroczystości zaślubin.

Wianek

Zapoznaj się z naszą ofertą

Bukiet ślubny z czerwonych róż, różowej eustomy, białej eustomy i białej frezji. Gliwice

Dekoracje ślubne

Potrafimy wyczarować magiczną atmosferę podczas uroczystości ślubnych.

Dekoracje biznesowe

Tworzymy dekoracje dla biznesu, nieszablonowo ozdabiając siedziby firm – w zgodzie z ich wizerunkiem.

Drzewko szczęścia z mchu. Zielony chrobotek. Drzewko ze sklejki. Tarnowskie Góry.

Dekoracje z mchu

Jeżeli chcesz w swoim biurze, czy też domu mieć zielony zakątek – postaw na dekoracje z mchu!

Upominki

Dostarczamy również wyjątkowe upominki kwiatowe, które idealnie sprawdzą się w świecie biznesu.